Nick x Horatio

31. may 2017 at 22:28 | Terka |  Zajímavosti

Hodně čtenářů srovnávala Nicka Furyho s Horatiem Cainem. A tady je malé vysvětlení.

Bylo to kvůli povídce Z deníku Thomase Lee Hamiltona, kde Nick vychovával Emilii Resslerovou jako svou dceru. Do Emilie se, ale zamiloval Thomas Lee Hamilton. Nick se však Emilii snažil před Thomasem chránit, protože mu moc nevěřil. Dokonce Nick Thomase kvůli tomu poslal zpátky do rodného Malibu. Emilie však za ním utekla a doufala, že se to Nick jen tak rychle nedozví. Dozvěděl a Thomas od Nicka málem dostal za vyučenou.
Po několika dlouhých měsíc, kdy Thomas zachránil život Nickovi se toho opravdu hodně změnilo. Nick byl Thomasovi za jeho záchranu až do smrti zavázaný, a dokonce překousnul i to, že se Thomas schází s Emilií a po nějakém čase se vzali a narodila jsem dcerka jménem Jennifer Emilia Hamiltonová.

Horatio Caine to je zase trochu jiný, ale dá se říct podobný případ jako Nick Fury.
Horatio vystupuje v povídce DREAM of CRIME aneb JAK TO BYLO DOOPRAVDY dá se říct kladně, ale i záporně. Záporně proto, pokud se jedná o jeho dceru Marisol Caineovou. Ta v povídce vystupuje někdy neposlušně, tvrdohlavě, ale někdy i tak, že to vypadá, že jde ve stopách svého otce.
Horatio se snaží svou dceru, jakkoliv chránit a nejvíc před Johnem Cruisem, se kterým si nepadl do oka už od začátku. John je Marisolnin přítel, a Marisol ho má opravdu hodně ráda, že bojoval i za jeho nevinnu. Kromě toho má Horatio o svou dceru i strach, když nepřijde domů, když mu někdo vyhrožuje, nebo když se sama Marisol ocitne nahraně se zákonem…


Já si sama myslím, že Nick ani Horatio nemají nic společného, kromě toho, že jsou oba kladné postavy. Možná souhlasím s tím, že když jde o jejich blízké tak se chovají v rozporu se zákonem, ale nic víc opravdu společného nemají…

A co si o tom myslíte vy?
 


Comments

1 Dana Dana | 1. june 2017 at 19:04 | React

Pěkně jsi to napsala. A já jsem pořád pro, že Nick je jako Horatio. :) Jsou jako bratři, ale každý z jiného světa.

2 Tom Tom | 6. june 2017 at 22:09 | React

[1]: :-D

Ale jo, je to možný, já to zatím nečetl, ale budu to muset napravit. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
HOME | © 2017 - 2018 Terka |