Každý dělá chyby aneb odpouštět je lidské

5. june 2017 at 19:54 | Terka |  Ostatní - INFO
Ještě před tím, než si začnete číst článek, má pro vás pár slov úvodem:
Nikdo z nás není neomylný, každý v životě udělá chybu. Jsme jen lidi, a kromě poučení z chyb bychom se měli naučit i odpouštět i kdyby to byla jediná chyba, kterou jste kdy udělali.
Zkuste se sami zamyslet, zda jste někdy udělali chybu a jak na to ostatní zareagovali. Jestli vás opravili, nebo vám tu chybu dokonce odpustili, protože sami vědí, že každý chybuje. Pokud víte, že ano dokážete odpustit i vy.Už je to nějaký ten pátek, co jsem si založila účet na Agregátor blogů. Bohužel kvůli jednomu nedorozumění mě, a ještě dvěma dalším holkám administrátor stránek zablokoval účet. Snažily jsme se mu omluvit a vysvětlit mu to, ale nezabralo to.
Abych to vzala pěkně od začátku. Danča se mě v NK na AB ptala, na jednu povídku s názvem Samota, která je inspirována skutečností. Pak se k nám přidala Terča, která napsala, jak se na povídku těší, a že má ráda povídky a filmy podle skutečnosti a vzpomněla film Nic nás nerozdělí. Já na to odpověděla, že se mi taky líbí filmy podle skutečností a tím to začalo. Holky se tam ještě na něco zeptaly a byl z toho takzvaně průšvih. Protože podle administrátora stránek jsme porušily zásady slušného chováni. Docela mě to udivilo, protože jsme nemluvily sprostě a slušně jsme se bavily.
Nejvíc mě však zarazilo, to o tom slušném chování. Sám pan administrátor této stránky má na svém profilu uvedené, že mu je 33 let, ale tím si nejsem jistá, protože sám ukázal opak slušného chování poté co jsem se mu to já i Terča snažily vysvětlit (přes nově vytvořené účty) a několikrát jsme se mu omluvily a poprosily o odblokaci, alespoň mého účtu. Zprávy si jen přečetl a nedokázal ani odepsat.
Tento týden už to bude čtrnáct dní, co budou všechny tři účty zablokované a nic se neděje. Bohužel kvůli tomu, že mu Terča napsala tolik SZ, mají teď běžní uživatelé zákaz psaní zpráv v NK. Chtěla jsem tam napsat omluvu, že jsme udělaly chybu, aby to všichni viděli. Bohužel to nejde a musela jsem to napsat do vytvořené NK pro návrhy na web. Kdo má účet na AB, se může mrknou zde.
Tak, že pro ty, co si chtějí na AB založit účet, prosím pište si takové zprávy jen přes SZ, vyhnete se tomu, co se stalo mě, Terči a Danči.


Pár slov závěrem:
Zde, alespoň vidíte, že i když se omluvíte a slušně poprosíte nemá to cenu. I když jsme se několikrát omluvily blokace trvá dál a což možná zavede i k tomu, že účty už odblokované nebudou. Administrátor stránek uvádí na svém profilu věk 33, ale já mám k tomu svůj názor a to takový, že je to nějaký puberťák, který nedokáže ocenit ani omluvu a ani přiznání chyby.
 


Comments

1 Terča Terča | 5. june 2017 at 20:00

Hmm... Znám hodně lidí, kteří  umí odpouštět. ;) Tady ten asi ne...
Můj názor, tak se prosím podle něj neřiďte.

2 Tom Tom | 6. june 2017 at 22:06

Podle toho co píšeš, pochybuji, že tomu klukovi 33. Spíš bych to tipoval na nějakého puberťáka...
Jinak podle mě je to docela přehnaný, vy se tam bavíte jen o povídkách a navíc slušně a on zablokuje všechny tři účty. Musím na tu stránku mrknout a zjistit, co je to zač.
Jinak nevím, co víc na to napsat, pokud je to jak píšeš, tak by vám to měl odpustit.

3 Iwik Iwik | 6. june 2017 at 22:15

AB již také nějaký pátek používám a jsem na něm nad míru spokojená. Celý problém však stojí na trošku jiných základech, než popisuje tento článek. Ano, začátek se opravdu odehrál tak, jak je popsáno, ale další informace? Jelikož znám problém i z druhé strany, vím, že se na jeho odbourání usilovně pracuje. Několik kroků již bylo provedeno, ale některé je třeba ještě učinit. Není to tedy celé věcí neslušnosti administrátora, ale spíše o netrpělivosti druhé strany. A ruku na srdce, jednáte, či jednali jste po celou dobu opravdu slušně? ;-) V tomto případě se ráda zastanu Agregátoru a administrátora.

4 Tom Tom | 6. june 2017 at 22:39

[3]: Koukal jsem na to, a je to popsáno dobře. A myslím, že to není jen chyba Terky, Terči a Dany, ale i těch, kteří jim tam začali psát a přidali se k tomu.
Podle mě, kdyby to nechali tak a neodpovídali na ty komentáře, nikdy by se to nestalo. :)

5 Terka Terka | Web | 6. june 2017 at 22:48

[2]:Tome, ono to máš těžké keď je někdo tvrdohlavý jak mezek. Aj když jsme se snažily to vysvětlit tak to asi moc nepomohlo, a nemá to myslím už asi cenu.

[3]: Je to tu napsané celé. Pokud si myslíte opak váš problém.

[4]: Možná máš pravdu. Ale je to sporné a už mě to nebaví se k tomu pořád vracet.

6 Tom Tom | 6. june 2017 at 22:58

[5]: To máš jak nepleťte si pojmy s průjmy. Ale já tě moc dobře chápu, taky by nebavilo čekat na odpověď, když někomu několikrát slušně napíšeš a omluvíš.
No kouknul jsem na to teď zpětně a nevím co na tom administrátot viděl jako porušení slušného chování. Danča se tam ptala na povídku Samota, ty jsi odpověděla. Pak se tam přidala Terča. Danča se tam ještě omluvila, že jste se tam o tom bavily. A ještě se tan řešilo cosi o lajakoch, ale to tam psala Danča a Terča. Ty jsi jen psala, že jsi to po nikom nechtěla. To je asi celé...

7 Tom Tom | 8. june 2017 at 11:11

Terko pochybuji, že ten účet budeš mít odblokovaný. Běž si přečíst co tam ten iják napsal. Toto už je vrchol všeho...

8 Terča Terča | 9. june 2017 at 17:42

[3]: Ano jednali jsem celou dobu slušně. A pokud se na problému pracuje proč nám to admin nenapíše sám?? A vzkazuje to po druhých?? To je trošku nedomyšlené. Už jsme se mu několikrát omluvily a i slušně ho požádaly, a on neumí ani odepsat. Proto si myslím, že se na problému už nepracuje a účty zůstanou zablokované.

[7]: Máš naprostou pravdu... Je to smutné, když se tohle děje a pan admin neumí ani odepsat, když se mu někdo omluví. Zajímalo by jestli je mu fakt 33, když to tak všude uvádí. Být jím, tak bych se styděla, za to co dělá.

9 Dana Dana | 9. june 2017 at 22:27

Hmm... Je to tak svět je zlej... Sice jsem to do teď nepochopila, proč nám to admin. stránek zablokoval, ale už je mi to jedno. :(

[2]: No to máš pravdu, taky o tom pochybuji...

[3]: Víte leda prd a nedokážete pochopit, že to nebyla chyba Terky, no možná ani moje spíš admina stránek.

10 Tom Tom | 10. june 2017 at 17:11

No hlavní je, že se mu několikrát napíše i se mu omluvíte a neumí vám ani odepsat, že už se na tom pracuje. A taky nechápu proč to vzkazuje po druhých. Není zas tak těžké odepsat. On si podle mě z vás teď dělá srandu, nebo si z vás vystřelil, protože je to puberťák...

11 Terča Terča | 10. june 2017 at 17:19

[10]: No to máš pravdu. :)

Víte co mě lidi nejvíce dožralo?? Tohle:
07.06.2017 15:23 |  obrazek Iwíček  info  info0x
Tak mi to nedá a pochlubím se, ač je to nemilé, poprvé jsem použila blokování SZ. Teď bych jen ještě možná uvítala možnost smazat konverzaci. Jdu rovnou utvořit návrh. Nebudu jmenovat, ale dotyční vědí a jistě se nebudou zlobit. Třeba časem odblokuji, ale čtení neustálých SPAMů z různých stran mě vážně už nebaví. Třeba jim svou blokací pomohu…

Comments are closed.


Actual articles

Reklama
HOME | © 2017 - 2018 Terka |