July 2017

Popisy postav z povídky Nepřátelé smrti

16. july 2017 at 17:27 | Terka |  Ostatní - INFO

Kladné postavy:

Barney Ross - Velitel týmu Postradatelných. Muž, co nemá co ztratit. Věří jen sám sobě a taky svému týmu. Největší starosti mu, ale dělá Sophie, která je dcerou bývalého člena Postradatelných, který zemřel nehezkou smrtí. Byl totiž jediný, kdo věděl, že Billy má dceru. I přes dlouhé váhání vzal Sophii do týmu. A vždy se společně zasmějí nad tím, co by asi na to Billy řekl, že je Sophie v týmu taky.
Lee Christmas - Dá se říct, že je to Barneyho pravá ruka. Je expertem na boj s noži, a proto jim dává přednost před pistolí. Má velké ego a je dost často arogantní a vzteklý. Když se mu něco nelíbí hned o tom dá vědět. Je jediný, kdo má z týmu přítelkyni.
Gunnar Jensen - Je to velmi drsný chlápek, který získal ve svém rodném Švédsku diplom z chemického inženýrství. Stal se vyhazovačem kvůli holce. Později se stal vojákem, vztah mu však nevydržel. Kromě toho si utahuje se svého člena Yin Yanga.
Hale Caesar - Je jediný z týmu od černé rasy. Je silný a má rád zbraně s dlouhou hlavní. Dá se říct, že si utahuje s Toll Roada. Přitom jsou to dobří přátelé.
Toll Road - Je to skvělý rváč a s Hale Caesarem jsou sehraný tým, i když někdy to tak nevypadá. Jejich společné hloupé vtipy rozesmějí snad každého.
Yin Yang - Nemají se rádi s Gunnarem. Dá se říct, že je nepostradatelný v týmu. Když mu dojdou náboje dokáže si rychle najít jinou zbraň k odrovnání nepřítele.
Sophie Stoneová - Dcera Billyho, bývalého člena Postradatelný. Sophie je u Postradatelných rok, dostala se k nim, když kluci hledali dalšího člena. Je jedinou ženou v týmu. Umí to s počítači, a to se týmu někdy hodí. Po svém otci zdědila lehkomyslnost a bojového ducha. Ale ne vždy se dokáže se vším vypořádat sama. Nemá ráda zbraně jako jsou pušky nebo kulomety, ale když je nutné používá v boji i tyhle zbraně. Při boji používá bojová umění a umí zacházet i s noži.


Neutrální a vedlejší postavy:

Agent CIA Church - Je jediný člověk, který dokázal nahnat strach Barneymu Rossovi. Najímá si tým Postradatelných k většinou neřešitelným a nebezpečným úkolům. Horší chvíle nastane tehdy, když se dozví, že má Barney v týmu Sophii, která se vyzná v počítačích a dokáže rozšifrovat i kódy u sejfů.
Lacy - Přítelkyně Lee Christmase, které ho podle jeho slov "podvedla jen na půl". Když je Lee někde na akci tak mu často telefonuje.
Booker - Muž co raději pracuje sám, je přezdívaný Vlk samotář. Když jsou Barney a jeho tým přepadeni Sangy objeví se tam z ničeho nic a všechny Sangy zastřelí.


Záporné postavy:

Jean Vilain - Si zkříží cestu s Postradatelnými, když se vrací do letadla. Odzbrojí je a vyhrožuje, že všechny zabije, pokud mu nedají skříňku, kterou našli v trezoru letadla. Když už jde do tuhého, aby nevystřelil zarazí ho Sophie. Tím dostává tým na kolena i se skříňkou prchá vrtulníkem. Později se střetne se Sophii, kterou unese a předá veliteli pirátů.
Hector ¬- Vilainův stoupenec, který si znepřátelí Lee Christmase, při přepadení Postradatelných.
Callum - Pirát a otec Gina. Jediným jeho cílem je teď zabít Sophii, a to stejným způsobem jako ona zabila jeho syna. Díky Vilainovi zadrží Sophii a nechá vzkaz Barneymu, že jestli pro něj něco znamená tak si pro ni musí přijet na určené místo. Tam se setkává nejen s ním, ale i s Vilainem. Callum se nakonec střetne v boji se Sophií.
Gino - Bývalí přítel Sophie. Ta se s ním rozešla poté co jí zmlátil. Přidal se ke svému otci, který je pirát a stal se jeho pravou rukou. Při záchraně rukojmí je zabit Sophií, která na jeho slova, že "nedokáže stisknout spoušť, protože ho stále miluje" ho zabije kulkou do srdce.

TOP 10 zajímavostí o povídce Mafiánova dcera

7. july 2017 at 23:18 | Terka |  Zajímavosti

Ano je to tak, moje dlouho očekávaná povídka Mafiánova dcera je tady! A první kapitola je na titulce!
Co jste o ní nevěděli?Pravidla pro blog MY STORIES TALES

1. july 2017 at 11:13 | Terka |  Ostatní - INFO

1. Nepište do komentářů vulgárně

2. Své pozvánky na blog, prosby o hlasování atd. pište jen do článku Reklamy, který najdete vlevo v menu hned pod SITE INFO

3. Nepište mi do komentářů 'ahoj, jak se máš' nebo 'máš pěkný blog, mrkni se na můj'. Chcete abych navštívila váš blog řiďte se pravidlem č. 2

4. Prosím nepište mi do komentářů 'moc pěkná povídka' pak to vypadá jako kdybyste tu povídku vůbec nečetli

5. Prosím všechny čtenáře a návštěvníky blogu, aby mi nepsali do zpráv autorovi, že jsem jin SONG týdne nelíbí

6. Taky prosím čtenáře, aby mi nepsali do zpráv autorovi žádosti o SONG na přání. Po minulých zkušenostech, už SONG na přání nedělám

7. Pokud se vám moje povídka nelíbí, tak jí ani nekomentujte.

8. Nepište do komentářů jak by jste to napsali vy nebo, že tam mám někde chybu. Nikdo z nás není dokonalý a chyby dělá dokonce i spisovatel knih

Prosím respektujte tyto pravidla ať nemusím blokovat další návštěvníky. Pište prosím své pozvánky a prosby o hlasy jen do článku Reklamy, článek se nedá opravdu přehlédnout.
HOME | © 2017 - 2018 Terka |