Popisy postav z povídky Nepřátelé smrti

16. july 2017 at 17:27 | Terka |  Ostatní - INFO

Kladné postavy:

Barney Ross - Velitel týmu Postradatelných. Muž, co nemá co ztratit. Věří jen sám sobě a taky svému týmu. Největší starosti mu, ale dělá Sophie, která je dcerou bývalého člena Postradatelných, který zemřel nehezkou smrtí. Byl totiž jediný, kdo věděl, že Billy má dceru. I přes dlouhé váhání vzal Sophii do týmu. A vždy se společně zasmějí nad tím, co by asi na to Billy řekl, že je Sophie v týmu taky.
Lee Christmas - Dá se říct, že je to Barneyho pravá ruka. Je expertem na boj s noži, a proto jim dává přednost před pistolí. Má velké ego a je dost často arogantní a vzteklý. Když se mu něco nelíbí hned o tom dá vědět. Je jediný, kdo má z týmu přítelkyni.
Gunnar Jensen - Je to velmi drsný chlápek, který získal ve svém rodném Švédsku diplom z chemického inženýrství. Stal se vyhazovačem kvůli holce. Později se stal vojákem, vztah mu však nevydržel. Kromě toho si utahuje se svého člena Yin Yanga.
Hale Caesar - Je jediný z týmu od černé rasy. Je silný a má rád zbraně s dlouhou hlavní. Dá se říct, že si utahuje s Toll Roada. Přitom jsou to dobří přátelé.
Toll Road - Je to skvělý rváč a s Hale Caesarem jsou sehraný tým, i když někdy to tak nevypadá. Jejich společné hloupé vtipy rozesmějí snad každého.
Yin Yang - Nemají se rádi s Gunnarem. Dá se říct, že je nepostradatelný v týmu. Když mu dojdou náboje dokáže si rychle najít jinou zbraň k odrovnání nepřítele.
Sophie Stoneová - Dcera Billyho, bývalého člena Postradatelný. Sophie je u Postradatelných rok, dostala se k nim, když kluci hledali dalšího člena. Je jedinou ženou v týmu. Umí to s počítači, a to se týmu někdy hodí. Po svém otci zdědila lehkomyslnost a bojového ducha. Ale ne vždy se dokáže se vším vypořádat sama. Nemá ráda zbraně jako jsou pušky nebo kulomety, ale když je nutné používá v boji i tyhle zbraně. Při boji používá bojová umění a umí zacházet i s noži.


Neutrální a vedlejší postavy:

Agent CIA Church - Je jediný člověk, který dokázal nahnat strach Barneymu Rossovi. Najímá si tým Postradatelných k většinou neřešitelným a nebezpečným úkolům. Horší chvíle nastane tehdy, když se dozví, že má Barney v týmu Sophii, která se vyzná v počítačích a dokáže rozšifrovat i kódy u sejfů.
Lacy - Přítelkyně Lee Christmase, které ho podle jeho slov "podvedla jen na půl". Když je Lee někde na akci tak mu často telefonuje.
Booker - Muž co raději pracuje sám, je přezdívaný Vlk samotář. Když jsou Barney a jeho tým přepadeni Sangy objeví se tam z ničeho nic a všechny Sangy zastřelí.


Záporné postavy:

Jean Vilain - Si zkříží cestu s Postradatelnými, když se vrací do letadla. Odzbrojí je a vyhrožuje, že všechny zabije, pokud mu nedají skříňku, kterou našli v trezoru letadla. Když už jde do tuhého, aby nevystřelil zarazí ho Sophie. Tím dostává tým na kolena i se skříňkou prchá vrtulníkem. Později se střetne se Sophii, kterou unese a předá veliteli pirátů.
Hector ¬- Vilainův stoupenec, který si znepřátelí Lee Christmase, při přepadení Postradatelných.
Callum - Pirát a otec Gina. Jediným jeho cílem je teď zabít Sophii, a to stejným způsobem jako ona zabila jeho syna. Díky Vilainovi zadrží Sophii a nechá vzkaz Barneymu, že jestli pro něj něco znamená tak si pro ni musí přijet na určené místo. Tam se setkává nejen s ním, ale i s Vilainem. Callum se nakonec střetne v boji se Sophií.
Gino - Bývalí přítel Sophie. Ta se s ním rozešla poté co jí zmlátil. Přidal se ke svému otci, který je pirát a stal se jeho pravou rukou. Při záchraně rukojmí je zabit Sophií, která na jeho slova, že "nedokáže stisknout spoušť, protože ho stále miluje" ho zabije kulkou do srdce.
 


Comments

1 Tereza Tereza | 6. august 2017 at 23:14 | React

Dobrý popis... Ten je tvůj??

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement
HOME | © 2017 - 2018 Terka |