December 2017

Popisy postav z povídky Mezi životem a smrtí

28. december 2017 at 20:41 | Terka |  Ostatní - INFO

Thomas Wächter - je tvrdý chlap, kterému záleží nejen na jeho přátelích, ale i na jeho blízkých, obzvlášť na jeho sestře Sandře. Není dne, kdyby se ji nezastal, nebo dokonce neprojevil, jak moc ji má rád i přes jejich neshody. Jako bývalý vojenský pilot vrtulníku, toho má hodně za sebou. Teď pracuje jako pilot lékařského vrtulníku u Medicopteru 117.

Dr. Michael Lüdwitz - s Thomasem se znají už několik let. Stejně, tak se zná i s Thomasovou sestrou. U Medicopteru pracuje v týmu s Thomasem a Peterem. Jejich vzájemná spolupráce se někdy vyplatí i mimo pracovní dobu.

Peter Berger - u Medicopteru pracuje jako zdravotník. I přesto se, ale najdou věci, kdy se někdy s Michaelem na něčem neshodne a jejich hádky musí řešit Thomas. Jinak jsou, ale nejen dobří přátelé, ale taky dobrý tým. Protože si dokážou poradit v každé situaci.

Biggi Schwerinová - je druhá pilotka u Medicopteru. Když jdou oba týmy do akce, tak se s Thomasem předbíhají, kdo je lepším pilotem. Jinak jsou, ale dobří přátelé a později se z jejich přátelství vyklube něco víc.

Dr. Gabriele Kollmannová - se zdravotníkem Ralfem Stallerem mají dost vážný vztah. Jsou spolu v jednom týmu, ale i přesto jejich vztah má nějaké malé nesrovnalosti, které se dají přehlédnout. Později při jedné akci tragicky zemře.

Ralf Staller - jediný muž v druhém týmu. Po smrti dr. Kollmannové se uzavírá do sebe a chce podat výpověď. Ale díky jeho přátelům u Medicoperu se dokáže opět postavit na nohy a na výpověď úplně zapomene.

Sandra Wächterová - se svým bratrem Thomasem nemá dobrý vztah, ale po čase se konečně usmíří. V životě jí však záleží na jediné věci, a tím je její syn Enrico. Později dokonce dá výpověď v nemocnici a chce zůstat doma se svým synem. Její bratr ji však přemluví, aby po dr. Kollmannové nastoupila k Medicopteru.

Markus Müller - je to dost tvrdý chlap a jeho cílem je zničit Sandřin vztah k jejímu bratrovi. To se mu ze začátku daří, ale jen do doby, než poprvé Sandru uhodí. Sandra se s ním později rozejde a už s ním nechce mít nic společného. Když se, ale později ukáže u Sandry doma, tak ji svým nátlakem opět zamotá hlavu.

Enrico Wächter - je mu sice teprve šest, ale už teď má jasné čím bude až vyroste. Má hodně rád Thomase, se kterým si opravdu hodně rozumí.

Frank Ebelsieder - šéf základny Medicopteru 117. Nemají se moc rádi s Thomasem a toho si nejde nevšimnout. Taky se snaží sbalit pilotku Biggi. To se mu, ale stejně nepodaří, protože Biggi má oči pro někoho jiného.

Mechanik Max - má nejdůležitější roli u Medicopteru, stará se totiž o to, aby byl vrtulník neustále v perfektním stavu. Navíc vždy dokáže postarat o dobrou náladu. A je špičkou ve svém oboru.

Povídka S.H.I.E.L.D. není seriál Agenti S.H.I.E.L.D.

6. december 2017 at 22:59 | Terka |  Zajímavosti

Hodně lidí si myslí, že připravovaná povídka S.H.I.E.L.D. na leden 2018 je psána podle seriálu Agenti S.H.I.E.L.D.. Tady vás musím opravit, není to tak.


HOME | © 2017 - 2018 Terka |