Povídka S.H.I.E.L.D. není seriál Agenti S.H.I.E.L.D.

6. december 2017 at 22:59 | Terka |  Zajímavosti

Hodně lidí si myslí, že připravovaná povídka S.H.I.E.L.D. na leden 2018 je psána podle seriálu Agenti S.H.I.E.L.D.. Tady vás musím opravit, není to tak.
Vraťme se tedy zpátky tam, kde to začalo. Začalo to v povídce HAMILTON'S FIRST AID, ale úplně z jiného úhlu. V celé téhle sérii povídky, ať už jde o povídku Avengers: Rozpoutaná válka nebo dokonce o povídku Hydra vs. S.H.I.E.L.D. se nezabýváme jen mimozemskými hrozbami a zastrašující Hydrou, ale hlavně příběhem Jennifer Hamiltonové, která se proti své vůli stala jejím terčem.
Už povídka Hydra vs. S.H.I.E.L.D. napoví, že se neřídím podle filmu Captain America: Návrat prvního Avengera, ani podle jmenovaného seriálu. Ano z části jsem se filmem nechala inspirovat, ale nakonec povídka skončí jinak, než film. Tím se tato série povídek od všech Marvel filmů liší, ale nejen tím... V povídce je totiž toho mnoho jinak.
Můžu začít s některými charaktery postav... Vyberu tedy Nicka Furyho, ředitele S.H.I.E.L.Du. Četla jsem na tuto postavu hodně názorů a každý se lišil. Někteří tuto postavu odsuzují, jiní zase ne. Hodně lidí píše, že postava Nicka Furyho působí ve filmu bezcitně, chladně a záporně. Já jsem jiného názoru, a proto jsem se rozhodla jeho postavu vylíčit tak, že tato postava má i city a může dokonce i milovat.
Povídka S.H.I.E.L.D. působí už podle názvu jako kopie seriálu Agenti S.H.I.E.L.D., ale není to tak. V povídce sice budou postavy jako je ředitel S.H.I.E.L.Du Nick Fury nebo agent Coulson, ale děj se bude stále týkat jednoho a toho samého, co se řešilo už v povídce HFA, Ohnivé peklo, Hydra vs. S.H.I.E.L.D. a další...

Jennifer nadále pokračuje ve svém ročním výcviku pod vedením Nicka Furyho, ale výcvik jí stěžuje agent Moris Diaz. Ale nejen on. Hydra se probudila z kómatu a je připravená na pomstu. Členům Hydry, kteří jsou na svobodě se podaří osvobodit své vůdce z věznice Fridge, a to jen proto, aby rozpoutaly další válku. Válku, kterou hodlají tentokrát vyhrát.
Victor Dick, Gary Miller nebo Patrick Wayne, to je jen několik málo jmen, které připravují pomstu. Nechtějí se však pomstít S.H.I.E.L.Du, ale samotné Jennifer Hamiltonové, která je teď díky jejímu výcviku pod ochranou ředitele Furyho. Ano ona už byla dávno pod jeho ochranou, ale kvůli nadcházejícím se událostem, které se blíží je důležité tuto ochranu ještě víc zpřísnit. Jennifer si však ještě není vědoma toho, že ti, co nařídili vraždu její matky, se pokusí zabít i ji samotnou. A to není vše...

Bude toho ještě mnohem víc...:
Hydře se dokonce podaří Jennifer unést a pátrání bude opravdu složité. Bude se taky muset vypořádat s něčím, co mělo před ní zůstat skryto. Kvůli záchraně svých milovaných, se bude muset obětovat a vypořádat se s něčím, o čem by ani ve snu nesnila. Kvůli tomu si taky uvědomí, co je opravdu důležité a komu může ještě věřit, a komu odpustit.
Nakonec však zjistí, že to nejcennější, co může mít je její rodina. Ale než tohle zjistí, si bude muset projít těžkými zkouškami a utrpením.
Tak nezapomeňte, povídka S.H.I.E.L.D. už v lednu 2018 na MY STORIES TALES!
 


Comments

1 Dana Dana | 9. december 2017 at 14:01 | React

Jsi mi vyrazila dech... ??? Už se nemůžu dočkat. Ale čím víc se na povídku těším, tím víc mi to utíká pomaleji.

2 Ivo Ivo | 9. december 2017 at 18:30 | React

Tak teď se těším ještě víc!!

3 Mrtvá Duše Mrtvá Duše | Web | 31. december 2017 at 13:59 | React

pěkně píšeš

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
HOME | © 2017 - 2018 Terka |